O nás

Z původní Hospůdky Na Palouku jsme udělali Obývák. Obývák nejen proto, že ve spodním salónku je to skutečně jako v obýváku, ale také proto, že bar se Obývák již jmenoval v minulosti v dobách své největší slávy.

Nyní ovšem pivní bar Obývák. Co tedy u nás můžete očekávat? Nahoře pivní bar, čtyři různá piva na čepu - přičemž jeden kohout je vyhrazen klasickému českému ležáku z minipivovaru MADCAT. Jsme jediné místo v Praze, kde na kočičí ležák narazíte. Další tři pípy jsou rotující, na kterých se snažíme servírovat různá, zajímavá, většinou svrchně kvašená piva, na která byste v dané lokalitě jinak nenarazili. Prostě se snažíme šířit různé pivní styly i dále od centra. V lednicích nabízíme okolo padesáti druhů piv různých stylů, které podle sezóny obměňujeme. Nabízíme zde nejen piva z českých minipivovarů, ale i piva bavorská, britská, holandská a za zmínku rozdhodně stojí zastoupení piv belgických.

Navázali jsme úzkou spolupráci s minipivovarem MADCAT a Jihlavským radničním minipivovarem, jejichž piva (kromě již zmíněného Ležáku) zde můžete velmi často ochutnat. Obecně se snažíme, aby byla nabídka v možnostech čtyř kohoutů stylově co nejpestřejší. Příležitostně se zde bude setkávat také s pivy z naší spřátelené pivotéky Beer Knír.

Kromě piva si u nás můžete dát i něco ostřejšího, z čehož bychom rádi vyzdvihli nabídku rumů.

Dále, jak již bylo řečeno, nabízíme spodní prostor v obývákovém stylu, s gauči, křesílky, knihovnou a možností zahrát si deskové hry, karty, popřípadě šipky. Tento prostor je obzvláště vhodný pro soukromé akce, na které si ho můžete rezervovat.